Sprawca wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby uciekł z miejsca zdarzenia. Ostatecznie udało się go zatrzymać. Był pod wpływem alkoholu.

– W poniedziałek, 17 maja, ok. godz. 21:20 na ul. Sienkiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący ulica Sienkiewicza w kierunku Mławy kierujący Peugeotem na łuku drogi w nieprawidłowy sposób podjął manewr wyprzedzania i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Volkswagen. Kierujący Peugeotem oraz pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która udzieliła pomocy medycznej kierującej VW. W trakcie udzielania pomocy do karetki podeszły dwie młode dziewczyny, które oświadczyły, że były pasażerkami Peugeota i jedna z nich uskarżała się na ból ręki. W toku wykonywania dalszych czynności ustalono i zatrzymano 24 – letniego kierującego peugeota. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad promil – relacjonuje przebieg zdarzenia podkom. Ewa Brzezińska, rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie.

W wyniku zdarzenia 16 – letnia pasażerka Peugeota doznała urazu ręki i pozostała w szpitalu celem dalszej hospitalizacji. W dniu wczorajszym kierującemu Peugeotem został przedstawiony zarzut za spowodowanie wypadku oraz prowadzenie pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do kara pozbawienia wolności do lat 3

 

Red.

Znajdź nas na FB

Reklama
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1050x320_ciech_nowosci
1050x320_ciech_nowosci
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
350x490px
350x490px
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie