Policjanci z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej komendy zatrzymali dwie osoby w wieku 22 i 31 lat podejrzane o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania osób i samochodu funkcjonariusze znaleźli foliowe zawiniątka z zawartością marihuany oraz amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

– Wczoraj, policjanci na jednej z ulic Ciechanowa zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Fiat, którym kierowała 22-letnia kobieta. W trakcie kontroli pojazdu i osób poruszających się samochodem, policjanci znaleźli susz roślinny i biały proszek. Zarówno kierująca samochodem jak i pasażer zostali zatrzymani. Badanie przeprowadzone testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 22-letnia 
mieszkanka pow. ciechanowskiego i 31-letni ciechanowianin usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków – relacjonuje kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.

 Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

Red.

fot. KPP Ciechanów