Policyjny dozór został zastosowany wobec 22 – latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim około 250 gramów marihuany i oraz zabezpieczyli 6 krzewów konopi indyjskich.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie podczas wykonywania czynności służbowych w jednej z miejscowości na ternie powiatu ciechanowskiego zatrzymali 21-latka pod zarzutem posiadania narkotyków. Do zatrzymania doszło w ubiegły piątek.
 – W miejscu zamieszkania mężczyzny podczas przeszukania policjanci znaleźli kolejne środki odurzające a na terenie posesji krzewy konopi indyjskich. Ciechanowscy policjanci ustalili, że znalezione narkotyki należą do brata 21-latka. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Policjanci łącznie zabezpieczyli około 250 gramów marihuany i 6 krzewów konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi. Zgodnie z postanowieniem prokuratora 22-latek w ramach dozoru trzy razy w tygodniu będzie musiał meldować się w komendzie Policji – informuje rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie. 

red.