O dużym szczęściu mogą mówić dwie osoby, które podróżowały autem osobowym, które nagle zjechało z drogi i uderzyło w betonowy przepust. Pasażerka została przewieziona do SOR w Płońsku.
– Do SK KP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Glinojeck. Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR zastał samochód osobowy Citroen Xantia, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Osoby podróżujące autem (dwie osoby dorosłe) opuścili pojazd przed przybyciem JOP. Jedna z osób wyniku wypadku odniosła niewielkie obrażenia. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP, rozwinięciu prądu wody z szybkiego natarcia, odłączeniu akumulatora i kierowaniu ruchem do chwili przyjazdu Policji. Nie stwierdzono wycieków płynów eksploatacyjnych. ZRM pasażerkę pojazdu przetransportował do SOR w Płońsku – relacjonuje mł. kpt Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie.
Miejsce zdarzenia zabezpieczyła Policja. Uszkodzony pojazd przekazano na piśmie właścicielowi. W czasie trwania akcji ruch na DK 60 odbywał się wahadłowo. W działaniach trwających 53 min udział brały trzy zastępy straży pożarnej.
Red.

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider