Kolejnych trzech poszukiwanych trafiło w ręce ciechanowskich policjantów. Za 32-latkiem i 42-latkiem wydany był list gończy. Trzeci mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia. Wszyscy trafili już do zakładu karnego.


26 kwietnia br. policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli grupę osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany. 32-letni mieszkaniec Poznania, poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Dwa dni później funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej komendy zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który nie stosował się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia 90 dni zastępczej kary pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce ciechanowskich kryminalnych wczoraj (05.05). 42-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładu karnego.

 

źródłó:KPP Ciechanów

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska