Noc w policyjnym areszcie spędziła 26-letnia mieszkanka pow. pułtuskiego. Kobieta została zatrzymana po tym jak zakończyła swoją podróż w przydrożnym rowie. Mundurowi ustalili, że auto którym podróżowała figurowało jako utracone.

– W sobotę rano dyżurny ciechanowskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bądkowo na terenie gminy Sońsk. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Kierująca samochodem marki Hyundai na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Mundurowi ustalili, że Hyundaiem podróżowała 26-letnia mieszkanka pow. pułtuskiego. Badanie na zawartość alkoholu wykazało promil alkoholu w jej organizmie. Policjanci wykonujący czynności ustalili, że nie jest to jedyny czyn, za który odpowie 26-latka. W policyjnych systemach samochód figurował jako utracony, samochód został skradziony poprzedniego dnia z terenu gminy Świercze (pow. pułtuski). Dodatkowo kobieta kierowała bez uprawnień – relacjonuje kom. Jolanta Bym. 

26-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Mieszkanka pow. pułtuskiego została przekazana funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku gdzie usłyszała zarzut kradzieży pojazdu.

 

red.

fot. OSP Sarnowa Góra 

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska