Dzięki szybkiej reakcji i skutecznej współpracy ciechanowscy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, którzy podejrzewani byli o uszkodzenie witryny w jednym ze sklepów Ciechanowie. Na widok policjantów próbowali uciec, jednak już po chwili wszyscy byli w rękach mundurowych. Przy 21-latku funkcjonariusze znaleźli pałkę teleskopową i narkotyki. Mężczyzna ten usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Grozi mu do 5 lat więzienia.

– W minioną niedzielę (29.01) dyżurny ciechanowskiej komendy odebrał zgłoszenie o uszkodzeniu witryny w jednym ze sklepów w Ciechanowie. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole zarówno ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, jak i Wydziału Ruchu Drogowego. Dyżurny w rozmowie z operatorem miejskiego monitoringu ustalił, w którym kierunku oddalili się sprawcy. Uzyskaną informację natychmiast przekazał patrolom pełniącym służbę. Już po chwili funkcjonariusze zauważyli czterech mężczyzn odpowiadających podanym rysopisom, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać w różne strony. Dzięki obecności kilku patroli już po chwili wszyscy czterej mężczyźni byli w rękach mundurowych. Podczas interwencji jeden z nich, 21-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, wyjął z kieszeni i wyrzucił foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego. Nie umknęło to jednak uwadze policjantów, którzy zabezpieczyli woreczek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też przy 21-latku pałkę teleskopową, którą najprawdopodobniej uszkodził witrynę sklepową – relacjonuje asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji .

21, 28, 30 i 35-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ciechanowskim kryminalnym na przedstawienie zarzutów 21-letniemu mieszkańcowi powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia oraz posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska