Funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów nie chciał otworzyć drzwi. Nie pomogło mu to jednak uniknąć odpowiedzialności. 33-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób ciechanowskiej komendy szukają nie tylko osób zaginionych, ale również ścigają przestępców, za którymi wystawione są np. listy gończe. Realizując swoje zadania, często sprawdzają po kilka adresów dziennie, również na terenie innych powiatów i województw. Wszystko po to, aby ostatecznie dotrzeć do osób, które są w ich zainteresowaniu.

Dzięki dużemu zaangażowaniu podczas wykonywania zadań służbowych policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali w miniony piątek (8.12) kolejną osobę, która była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Dobre rozpoznanie pozwoliło na ustalenie aktualnego miejsca przebywania 33-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna początkowo nie chciał otworzyć drzwi. Liczył, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności. Widząc, że to jednak nie zniechęci funkcjonariuszy, ostatecznie wpuścił ich do mieszkania. 33-latek poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Mężczyzna został zatrzymany i tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

źródło:KPP Ciechanów 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska