Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranna został rowerzystka. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20:30 na drodze krajowej nr 50 relacji Ciechanów -Ojrzeń.
– Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, w którym ranna została 66-letnia rowerzystka mieszkanka Ciechanowa. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 48-letnia kierująca samochodem osobowym hyundai wykonywała manewr skrętu w lewo, natomiast 66-letnia kierująca rowerem jechała z przeciwnego kierunku. 66-latka uderzyła rowerem w pojazd i upadła na jezdnię. W wyniku zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni. Zarówno kierująca samochodem jak i rowerzystka były trzeźwe. 48-letniej kierującej samochodem osobowym policjanci zatrzymali prawo jazdy. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie – wyjaśnia okoliczności zdarzenia kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.
Ciechanowska policja zwraca się z apelem do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności, chwila nieuwagi, brak koncentracji, zmęczenie mogą doprowadzić do poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.
Red.

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider