Ciechanowska policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Grudusku na ul. Kolejowej. 57-letnia rowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Ciechanowscy policjanci zwracają się z apelem o zachowanie ostrożności na drodze.


– Wczoraj około godz. 17:45 w m. Grudusk na ul. Kolejowej doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział 32-letnia kierująca samochodem osobowym marki Audi A3 oraz 57-letnia rowerzystka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujące poruszały się w kierunku Gruduska drogą wojewódzką nr 616, natomiast do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. W wyniku wypadku ranna została 57-letnia rowerzystka, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego – relacjonuje nadkom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji. 

Policjanci apelują do kierowców i pozostałych użytkowników dróg o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, roztargnienie na drodze, a także lekkomyślność uczestników ruchu drogowego to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska