W ostatnich dniach na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W miejscowości Rzeszotko 50-letnia rowerzystka została potrącona przez kierującego skodą. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. W Zygmuntowie doszło do zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego i motocykla. Ranny został 42-letni kierujący yamahą. 

W miniony czwartek (1.02) około godz. 6.30 w miejscowości Rzeszotko, gm. Ojrzeń doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą, 26-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego potrącił jadącą w tym samym kierunku cyklistkę. 50-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. Kierujący skodą był trzeźwy.

Dzisiaj (2.02) około godz. 5.40 w Zygmuntowie, gm. Glinojeck doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fordem, 64-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 42-letni kierujący yamahą z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Ciechanowie.

Ciechanowscy policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tych zdarzeń drogowych.

Zachowajmy ostrożność, zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego! – apeluje policja

 

źródło:KPP Ciechanów 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska