W miniony weekend ciechanowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Kierowca renaulta miał blisko 3 promile, natomiast kierowca fiata był nietrzeźwy oraz kierował wbrew zakazowi.

W piątek (25 sierpnia) o godz. 10:00 w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej funkcjonariusze zatrzymali kierowcę fiata, który kierował samochodem wbrew sądowemu zakazowi oraz w stanie nietrzeźwości. 33-letni mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Podczas kontroli drogowej mężczyzna nie okazał dokumentu tożsamości, który jak się później okazało miał w kieszeni, za to wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

W sobotę (26 sierpnia) o godz. 5:20 w m. Komory Dąbrowne, 37-letni mieszkaniec pow. Ciechanowskiego kierując samochodem renault stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu gdzie pojazd dachował. Jak się okazało kierowca samochodu znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ma w organizmie blisko 3 promile.

Policjanci apelują i przypominają, że alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i poczucie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Nigdy nie wolno wsiadać za kierownicę po alkoholu! Pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

źródło:KPP Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska