Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ojrzeniu zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zatrzymany w trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 25-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Został zatrzymany po tym jak policjanci zaleźli w jego samochodzie torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego.

– Do zatrzymania doszło w sobotę wieczór, po tym jak dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu porządku w rejonie remizy strażackiej w Kownatach-Borowych. Policjanci z Ojrzenia, którzy interweniowali zauważyli nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało w jego samochodzie znajdowały się narkotyki. Policjanci zaleźli foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to marihuana. 25-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających, za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie. 

 

red.

fot. policja.pl

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf-01
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska