36-latek zadzwonił na numer alarmowy i poprosił o pilny przyjazd patrolu do awanturującego się sąsiada. W drogę powrotną z policjantami pojechał jednak sam zgłaszający. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. 36-latek trafił już do zakładu karnego.

– W miniony poniedziałek (29.01) dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze pomiędzy sąsiadami, do której doszło w jednej z miejscowości w powiecie ciechanowskim. Na miejsce skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Okazało się, że między zgłaszającym, jego bratem i sąsiadem doszło do sprzeczki. W trakcie sprawdzania uczestników awantury w systemach informatycznych okazało się, że zgłaszający, 36-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego poszukiwany jest na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 50 dni pozbawienia wolności – informuje asp. Magda Zarembska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. 

W ostatnich dniach funkcjonariusze ciechanowskiej komendy zatrzymali 5 innych poszukiwanych. Wszyscy trafili do zakładu karnego zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd.

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska