W poniedziałek, 27 maja, w siedzibie Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO przy ul. 17 Stycznia 56A, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią odbędzie się bezpłatna akcja edukacyjna. Zaplanowane są wykłady, warsztaty, dyskusje, pokazy.

Wydarzenie organizowane jest przez Klub Karmiących Mam. Start przewidziany jest o godz. 10.00. Organizatorzy zapraszają wszystkie mamy – przyszłe, obecnie karmiące i te które kiedyś karmiły piersią, a teraz chcą wesprzeć inne. Zaproszeni są także tatusiowie i babcie, które chcą wspierać swoje córki i synowe w macierzyństwie.
W czasie akcji będzie można porozmawiać z lokalnymi specjalistami z dziedziny karmienia piersią i opieki nad niemowlętami i małymi dziećmi. Wykłady przygotowały Monika Kucińska (położna), Magdalena Zujewicz (fizjoterapeuta i pedagog), Anna Boniakowska (psycholog i logopeda), Anna Krawczyk-Grudzińska (dietetyk). Warsztaty na temat faktów i mitów dotyczących karmienia piersią poprowadzi promotorka karmienia piersią Renata Grandys, natomiast „Krąg opowieści laktacyjnych” prowadzić będzie liderka grup wsparcia (po szkoleniu w Fundacji Promocji Karmienia Piersią) Dominika Przęzak.
Ponadto będzie można odwiedzić kącik porad chustowych, zobaczyć pokaz technik i pozycji do karmienia oraz skorzystać z konsultacji na temat warunków anatomicznych jamy ustnej dziecka, które mają wpływ na udane karmienie piersią.
Na zakończenie akcji około godz. 17.00 mamy z maluszkami zostaną zaproszone do pamiątkowego zdjęcia w plenerze.

red.

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska