Zarząd Powiatu powierzył stanowisko Dyrektora Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Socjalizacyjnej w Ciechanowie Anecie Szczepaniak. Nominację na to stanowisko nowej dyrektor wręczyła w dniu wczorajszym starosta Joanna Potocka- Rak oraz Aneta Głuszniewska -dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych.

– Wykształcenie, 10 letnie doświadczenie w pracy wychowawczej z dziećmi, spełnienie wszystkich wymagań zarówno formalnych jak i merytorycznych w ogłoszonym konkursie oraz zaproponowany program rozwoju działalności Placówki, zdecydowały o rekomendacji Zarządowi kandydatury Pani Anety Szczepaniak na stanowisko Dyrektora Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Socjalizacyjnej w Ciechanowie – poinformowała starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak .

Aneta Szczepaniak posiada wykształcenie wyższe politologiczne i wyższe pedagogiczne, ukończyła studia podyplomowe na kierunkach Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza ze Specjalnością Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna. Do niedawna była rzecznikiem prasowym 5.Mazowiekciej Brygady Obrony Terytorialnej w Ciechanowie.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku, aż czterokrotnie prowadzony był nabór na to stanowisko. Niestety żaden nie zakończył się zatrudnieniem i decyzją Zarządu Powiatu Ciechanowskiego obowiązki dyrektora powierzono Sławomirowi Kalinowskiemu, który funkcję miał pełnić do końca tego roku.

 

Red.
Fot. FB/J. Potocka-Rak

Reklama
Tesali
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
25 lat optyk.cdr
25 lat optyk.cdr
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska