We wtorek,  11 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja dla dzieci i opiekunów na trzecią edycję bezpłatnych zajęć edukacyjno-sportowych z elementami samoobrony. Szkolenia poprowadzą licencjonowani trenerzy Taekwon-do. Projekt LKS Matsogi Ciechanów będzie realizowany w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zajęcia ruszą w maju.

Projekt „Bezpieczna rodzina” to jeden z trzech tzw. projektów miękkich, które w tym roku zdobyły najwięcej głosów w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

To program o charakterze sportowo-edukacyjnym kierowany do dzieci (powyżej 4 roku życia) i ich opiekunów. Treningi są oparte na systemie nauczania taekwon-do oraz programie Tigers TKD. Na zajęciach dzieci uczą się samoobrony, poprawiają kondycję fizyczną i mają szansę na wspólne, aktywne spędzanie czasu z rodzicem lub opiekunem. Program wychodzi poza zwykłą samoobronę. Uczy ważnych umiejętności życiowych, kształtuje charakter i zachowanie dziecka. Pozwala budować i zacieśniać więzy między domownikami.

Szkolenia są bezpłatne. Obejmują cykl 4 spotkań. Treningi w tym roku rozpoczną się 8 maja. Będą odbywały się w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego.

Zajęcia poprowadzą licencjonowani trenerzy taekwon-do z klubu sportowego LKS Matsogi Ciechanów: Michał Korzybski (trener taekwon-do klasy mistrzowskiej), nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół nr 1 w Ciechanowie, były trener Reprezentacji Polski, posiadacz stopnia VI dan oraz Michał Rząsiński (trener taekwon-do II klasy), nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Ciechanowie, były medalista Mistrzostw Polski w taekwon-do, posiadacz stopnia IV dan.

 

źródło:UM

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska