Już tylko kilka dni zostało na oddanie głosu na projekty, które w 2021 r. miasto zrealizuje w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Każda głosująca osoba może wybrać jeden projekt osiedlowy i jeden ogólnomiejski.

– W głosowaniu, które trwa od 1 do 28 lutego, udział może wziąć każdy mieszkaniec Ciechanowa. Głos można oddać internetowo poprzez stronę https://bo.umciechanow.pl/glosowanie/zaglosuj oraz papierowo w ratuszu. Urna, której swój głos można oddać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 jest ustawiona w Urzędzie Miasta (pl. Jana Pawła II 6, pok. nr 4). W przypadku formy papierowej przy urnie obecny będzie urzędnik, któremu należy okazać dowód tożsamości. Głosować można tylko raz. Każda osoba może zaznaczyć jeden projekt osiedlowy i jeden projekt ogólnomiejski. Do tej pory głosy oddało ponad 4300 osób – informuje Paulina Rybczyńska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Przypomnijmy, o realizację walczą 33 propozycje mieszkańców. Pełna lista projektów, na które można głosować jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta. Podobnie jak w latach poprzednich, większość z nich to tzw. projekty twarde, dotyczące miejskiej infrastruktury. 7 wniosków z kategorii „miękkich” odnosi się do zajęć sportowych, szkoleń i wydarzeń kulturalnych.

lim. 

Więcej w papierowym wydaniu CC 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska