Po sukcesie pierwszej potańcówki na ciechanowskim deptaku, organizatorzy zapowiedzieli kolejną zabawę. Już w najbliższy piątek 23 sierpnia o godz. 18.30 rozpocznie się kolejna wspólna zabawa taneczna. Spotkanie w pobliżu pomnika Św. Piotra . Jak informują organizatorzy najbliższa potańcówka rozpocznie się Zumbą razem z Anią Szczepankowską i jej ekipą zgodnie z hasłem : ,, Wyginaj śmiało ciało, żeby na starość w kościach nie łupało „.
– Będzie się działo – zapraszamy wszystkich, którzy lubią muzykę, taniec, ruch – dodaje Bogumiła Rybacka.

Red.
Fot. Kazik Kosmala

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów