Wczoraj w Hali Sportowej im. Ireneusza Palińskiego odbyła się finałowa gala Miss Mazowsza 2022. Jury zdecydowało, że najpiękniejszą na Mazowszu jest Sylwia Tomczak z Ciechanowa.

 

O tytuł rywalizowało 16 finalistek konkursu.  Pierwszą Wicemiss jury wybrało Natalię Konofalską , drugą – Dominikę Grabias, trzecią – Karolinę Malinowską, a czwartą – Karinę Jarząbek.

Nowa Miss Mazowsza jest absolwentką dziennikarstwa o specjalizacji radiowo-telewizyjnej i obecnie pracuje w lokalnej redakcji. Jak sama mówi uwielbia podróże i lubi nowe wyzwania.  Jej największą pasją jest moda.

Tytuł I wicemiss Mazowsza zdobyła 23-letnia Płońszczanka Natalia Konofalska, która obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Finałową galę poprowadził Krzysztof Ibisz. Laureatki konkursu będą reprezentowały Mazowsze w konkursie Miss Polski.

Dziś w ratuszu odebrała gratulacje od prezydenta Ciechanowa i zapowiedziała swój udział w promocji nadchodzących Dni Miasta.

Organizatorem wydarzenia była Hossa Media Sp. z o.o. Patronat nad wydarzeniem objęli marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Mil.

 

Fot. UM

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska