Najbliższy weekend w Ciechanowie zadowoli nie tylko miłośników aktywności fizycznej ale i historii. W sobotę na terenie odkrytego basenu planowane jest Fitness Party, natomiast w niedzielę z Władysławowa do Ciechanowa pobiegnie Ciechanowska Piętnastka. Tego dnia na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędą się „Zamkowe podróże w czasie”.

 – Fitness party wystartuje 6 lipca o godz. 15.00. Mazovia ProActiv zorganizuje na basenie przy ul. Kraszewskiego różnorodne zajęcia sportowe. Będzie można poćwiczyć na trampolinach lądowych lub wodnych. W programie są również Fitness Body Ball, Fit Dance i joga. Zmęczeni ćwiczeniami będą mogli skosztować soków i zdrowych rzekąsek. Po każdym treningu przewidziano losowanie voucherów – informuje rzecznik prasowy ciechanowskiego ratusza Renata Jeziółkowska. – Aktywnie będzie także 7 lipca. Miłośnicy biegania pokonają trasę między Władysławowem a Ciechanowem w ramach 39. Ciechanowskiej Piętnastki. Wystartują o godz. 11.00. Organizatorem odbywającego się co roku wydarzenia jest Klub Biegacza TKKF Promyk Ciechanów. Tegoroczna edycja poświęcony jest pamięci najbardziej utytułowanego zawodnika klubu, tragicznie zmarłego Włodzimierza Piechny – dodaje. 

Niedzielne trakcje zadowolą miłośników historii. W niedzielę 7 lipca na „Zamkowe podróże w czasie” zaprasza Muzeum Szlachty Mazowieckiej. Wydarzenie potrwa od godz. 11.00 do 16.00. Będzie to pierwsze z cyklu wakacyjnych spotkań edukacyjno-historycznych, zaplanowanych na każdą lipcową i sierpniową niedzielę. Motyw przewodni najbliższego to drukarnia historyczna.

red. 

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska