Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów po raz kolejny nagrodzi najbardziej aktywnych wolontariuszy. Społecznicy działający w wolontariacie na rzecz mieszkańców Ciechanowa mają szansę na wyróżnienia i nagrody. W gablotach przy ul. Warszawskiej zaprezentowane będą ich zdjęcia. Organizacje pozarządowe i mieszkańcy miasta mogą zgłaszać wytypowane przez siebie osoby do udziału w projekcie do 7 listopada.


Każdego roku nagradzani są najbardziej aktywni wolontariusze, którzy realizują działania i projekty na rzecz mieszkańców Ciechanowa. Podobnie jak w zeszłym roku organizacje pozarządowe i szkolne koła wolontariatu będą mogły współorganizować Galerię Wolontariuszy, która zagości w gablotach na ul. Warszawskiej. Wystawa będzie częścią obchodów przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariatu.
Kandydatów do nagród ze swojego grona zgłaszać mogą organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Ciechanowa. Wyznaczą osoby, które w ich ocenie najbardziej wyróżniły się w 2022 r. Również sami mieszkańcy mają możliwość zaproponowania organizatorom, kto z ciechanowskich wolontariuszy ich zdaniem najbardziej zasługuje na wyróżnienie i udział w projekcie.
– W tym roku na szczególne uznanie z pewnością zasłużyły m.in. osoby, które pomagały uchodźcom uciekającym z Ukrainy w wyniku zbrojnej agresji Rosji. Wiemy, że w społeczności naszego miasta jest wielu tzw. cichych bohaterów, którzy organizowali zbiórki, szukali noclegów i w inny sposób wspierali uchodźców. Galeria Wolontariatu to okazja, aby docenić te osoby, podziękować im, ale też pokazać mieszkańcom Ciechanowa, jak wielu wolontariuszy działa w naszym mieście – mówi Marzena Lentowszczyk, Prezeska Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat.
Aby zgłosić wolontariusza do wyróżnienia należy skontaktować się z członkami stowarzyszenia poprzez wiadomość e-mail na adres:ciechanowskiwolontariat@gmail.com. Zgłoszenia można przekazywać do 7 listopada.
Wyróżnione osoby zostaną zaproszone na sesję fotograficzną. Następnie zdjęcia wolontariuszy zostaną zaprezentowane w plenerze. Każdy z wolontariuszy otrzyma też dyplom i upominek.
Red.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska