Od dziś, (24 maja) na mocy Uchwały Nr 313/XXXIV/2023 Rady Gminy Grudusk z dnia 27.04.2023 r. gmina Grudusk, już oficjalnie, posiada swoje logo, które stosowane będzie na materiałach komunikacyjnych i promocyjnych naszego urzędu.

– Zaprojektowane logo nawiązuje do tradycji historycznej naszej Gminy poprzez przedstawienie na znaku graficznym bramy do Grodziska Zielona Góra w Grudusku. Dodatkowy element – żółty kłos, podkreśla charakter rolniczy naszej Gminy – informuje samorząd. 

 

 

fot. UG Grudusk 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
polska-grupa-gornicza
pul
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
polska-grupa-gornicza
pul
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf-01
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama net-01
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska