Po raz siedemnasty fani motocykli z całej Polski i cięższych muzycznych brzmień zawitają do Ciechanowa. Od dziś, 26 maja do niedzieli 28  na błoniach odbędą się spotkania motocyklowe, organizowane przez klub motocyklowy Wolny Wydech MC Poland we współpracy z ratuszem. W trakcie imprezy odbędą się koncerty, pokazy motocyklowe i parada ulicami miasta.

Dziś, 26 maja do Ciechanowa przyjadą motocykliści z całej Polski. Na błoniach przed Zamkiem Książąt Mazowieckich powstanie pole namiotowe. Obok staną stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, z pamiątkami oraz stoiska klubowe. Na scenie muzycznej o godz. 18.30 rozpoczną się koncerty. Zagrają: Super Fun Happy Hour, Jack Friday, Bloody Mess i Running Red. O godz. 22.30 będzie można wspólnie pograć na gitarach akustycznych i harmonijkach. Przy ognisku wystąpi też Grynio.

27 maja (sobota) o godz. 13.00 przed Farską Górą odbędzie się uroczysta Msza św. O godz. 14.00 motocykliści przejadą paradą ulicami miasta w kierunku błoń, gdzie o godz. 15.00 nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. Między godz. 15.30 a 17.00 odbędą się pokazy motocyklowe Extreme Trial i konkursy. Będzie można podziwiać m.in. wielokrotnego Mistrza Polski w Trialu, finalistę najbardziej ekstremalnych zawodów Enduro na świecie (Erzberg Rodeo) Przemka Kaczmarczyka. Od godz. 17.00 ponownie wystartuje scena muzyczna, na której w pierwszej kolejności zagra młodzieżowy ciechanowski Kop, a po nim: Snakebyte, Skóra, Afterload i Arshenic. W tym roku muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Sexbomba. Zespół wystąpi w Ciechanowie o godz. 20.30.

Impreza zakończy się 28 maja (niedziela) o godz. 12.00.

 

Red.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska