W dniu dzisiejszym, 07 marca Lech  Zduńczyk został powołany na Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie . Akt powołania wręczył Starosta Ciechanowski, Pan Jan Andrzej Kaluszkiewicz w obecności Przewodniczącego Rady Powiatu, Pana Sławomira Morawskiego oraz Wicestarosty, Pana Marka Marcinkowskiego.

– Lech Marek Zduńczyk z wykształcenia i pasji jest historykiem, odkrywcą wielu nieznanych kart przeszłości Powiatu Ciechanowskiego, to także pasjonat genealogii. W czasie dotychczasowej pracy w Powiatowej Bibliotece Publicznej, w której do tej pory pełnił obowiązki dyrektora tejże placówki, wprowadził wiele nowych form działalności i nieustannie zwiększał i promował biblioteczną atrakcyjność obiektu – informuje Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. 

Warto przypomnieć, że Lech Zduńczyk został laureatem nagrody im. dr. F. Rajkowskiego za 2022 rok. 

O stanowisko dyrektora PBP ubiegało się dwóch kandydatów.  Z uwagi na fakt, że jeden kandydat Dariusz Węcławski zmarł w dniu 13.02.2023r. do konkursu przystąpił jeden kandydat, z którym została przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. 

Lech Zduńczyk został wybrany jednogłośnie.

– Kandydat wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień. Uzyskał wymaganą ilość punktów i głosów – czytamy w uzasadnieniu wyboru. 

Nowy dyrektor został wybrany na 5lat. 

 

 

 

red.

fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska