Już w czwartek, 24 września, wielkie otwarcie salonu NEONET w Ciechanowie. Tego dnia, od godziny 9:00, elektromarket rusza z wyjątkową akcją „Wyścig po kasę”. Pierwszym 300 osobom, które odwiedzą sklep zlokalizowany przy ul. Władysławowo 68, rozdane zostaną bony rabatowe o wartości do 100 złotych!

Otwarcie salonu NEONET w Ciechanowie to dla mieszkańców regionu możliwość dokonania zakupu elektroniki użytkowej w komfortowych warunkach – dogodna lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 60 i dostęp do licznych miejsc parkingowych sprawiają, że markowe sprzęty AGD oraz RTV są dostępne na wyciągnięcie ręki. Salon NEONET zlokalizowany jest przy ul. Władysławowo 68, w kompleksie budynków, w których znajduje się m.in. market budowlany Castorama.

Warto się spieszyć!
W dniu otwarcia na pierwszych 300 klientów czeka wyjątkowa oferta promocyjna. Aż stu osobom, które jako pierwsze odwiedzą sklep, zostaną wręczone bony rabatowe o wartości 100 zł do wykorzystania w czasie kolejnej wizyty w NEONET. Następne pięćdziesiąt osób zgarnie bony na zakupy w kwocie 75 zł. Na kolejnych stu klientów czekać będzie 50 złotych zniżki, a bon o wartości 25 złotych zostanie wręczony pięćdziesięciu osobom.
Niezależnie od tego, kiedy kupujący pojawi się w sklepie, otrzyma wsparcie doświadczonych doradców, którzy pomogą dobrać produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy sieci zadbają również o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie sklepu.
– Odliczamy godziny do otwarcia nowego salonu NEONET w Ciechanowie – miejsca, w którym można bezpiecznie zaopatrzyć się w elektronikę użytkową. Zapewniamy, że w sklepie nie zabraknie maseczek oraz płynów dezynfekujących. Polecamy też zakupy online. Wystarczy wejść na naszą stronę www.neonet.pl, zakupić produkt i wybrać formę realizacji zamówienia – odbiór osobisty bądź opcję z dostawą do domu i montażem – mówi Paweł Kondracki, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.
W czasie zakupów w salonie, NEONET zachęca do dokonywania płatności bezgotówkowych i apeluje o zachowanie minimum 1,5 metra odległości od innych.

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider