7 stycznia 2024 r. odbyło się otwarcie kolejnego biura senatorskiego Senatora Krzysztofa Bieńkowskiego. Jest to realizacja zapowiedzi Senatora z początku kadencji o uruchomieniu w najbliższym czasie kilku biur w miastach na terenie okręgu ciechanowskiego.


OSP Chorzele miało lokal, który mógł być wynajęty na taką działalność stąd podjęcie współpracy właśnie w Chorzelach gdzie powstało biuro senatorskie. Senator Krzysztof Bieńkowski chce oprzeć wykonywanie mandatu na aktywnym działaniu na rzecz mieszkańców, samorządowców, organizacji społecznych i religijnych oraz przedsiębiorców. Chce być blisko ludzi, wsłuchiwać się w ich potrzeby i problemy, aby starać się w Senacie załatwiać sprawy każdego obywatela. Stąd otwarcie biur w Ciechanowie, Chorzelach, a od lutego również w Mławie. Dodatkowo Senator pełni dyżury w Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu w starostwie powiatowym dzięki uprzejmości Zarządu Powiatu, a w Płońsku w biurze poselskim Macieja Wąsika.

Senator Krzysztof Bieńkowski zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców okręgu ciechanowskiego do kontaktu, telefon do biura: 570 876 569, adres mailowy: biuro.krzysztofbienkowski@gmail.com. Dyżury oprócz senatora pełnić będzie dyrektor biura senatorskiego Cezary Bobowski oraz członkowie PiS z miasta i gminy Chorzele.

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska