Pod hasłem “Święta godne, a nie głodne” rozpoczęłą  się 26. edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Stacjonarna zbiórka potrwa do jutra  do 26 listopada w ponad 2000 sklepów największych sieci handlowych oraz mniejszych, lokalnych sklepów w ponad 500 miastach w Polsce. Pomóc można również za pośrednictwem strony internetowej https://zbiorkazywnosci.pl/.

Jak co roku, Banki Żywności organizują w okresie przedświątecznym zbiórkę, która ma na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. W wybranych sklepach największych sieci handlowych w całej Polsce staną specjalne kosze, do których będzie można przekazać produkty z długim terminem przydatności, takie jak: mąka, makaron, ryż, kasza, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, a także słodycze.

W powiecie ciechanowskim zbiórka prowadzona jest w sklepach:  Biedronka przy ul. 17 Stycznia, Sienkiewicza, Tatarskiej i Sikorskiego w Ciechanowie oraz ul. Płockiej w Glinojecku, Kaufland przy ul. Armii Krajowej w Ciechanowie, Carrefour przy ul. Armii Krajowej w Ciechanowie oraz  Elbit Przy Farze.

Pełna lista sklepów znajduje się na stronie internetowej https://zbiorkazywnosci.pl/zbiorka-w-sklepach.

 

red. 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
reklama-mareco-www-01
baner_DC_ciechanów (1)
Z4ioDDNw
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
reklama-mareco-www-01
baner_DC_ciechanów (1)
Z4ioDDNw
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska