Rozmowa z Katarzyną Jarzębską Wicemistrzynią Polski, Mistrzynią Europy oraz Wicemistrzynią Świata we fryzjerstwie


Milena Bonisławska: Zdobyła Pani ostatnio tytuł wicemistrzyni Polski na Beauty Vision Look 2022 w Poznaniu, ale to chyba nie są jedyne tak duże Pani osiągnięcia?
Katarzyna Jarzębska: Ostatnie Targi w Poznaniu Beauty Vision Look 2022 faktycznie były dla mnie dość udane ponieważ jak już Pani wspomniała zostałam Wicemistrzynią Polski we Fryzjerstwie, a ponadto dzień wcześniej na tej samej imprezie zajęłam II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Fryzjerskiej KREATOR 2022 co również jest dużym osiągnięciem. Wspomnę tylko, że w tym drugim konkursie mój sześcioletni syn miał swój debiut jako model i mogę śmiało powiedzieć, że wspólnie wywalczyliśmy do drugie miejsce. W trakcie targów spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka ze strony Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko Kosmetycznej Związku Rzemiosła Polskiego, która w podziękowaniu za rozwój współczesnego polskiego rzemiosła w dziedzinie fryzjerstwa oraz promowanie go w kraju i za granicą uhonorowała mnie wyróżnieniem w postaci specjalnej statuetki.


Tak jak Pani wspomniała nie są to oczywiście moje jedyne osiągnięcia w dotychczasowej karierze fryzjerskiej. Zaczęłam od nich ponieważ te są ostatnimi, jednak do największych moich sukcesów zaliczyć należy te z ubiegłego roku tj. w maju 2021 roku Zostałam Mistrzynią Europy we Fryzjerstwie w konkurencji Gents Clasic Cut, a w konkurencji Gents Creative Style zdobyłam brąz. Natomiast pod koniec grudnia 2021 została podwójną Wicemistrzynią Świata we Fryzjerstwie (indywidualnie i drużynowo) Nie ukrywam, że jestem bardzo dumna z tych osiągnięć.


Zanim osiągnęłam ten ogromny sukces już wcześniej brałam udział w różnych konkursach fryzjerskich, gdzie w roku 2020 uzyskałam pierwsze miejsce zdobywając Złoty Puchar Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko Kosmetycznej Związku Rzemiosła Polskiego, a jeszcze rok wcześniej w Plebiscycie Mistrzowie Urody 2019 zostałam wybrana najlepszym fryzjerem oraz w kategorii najlepszy salon fryzjerski uzyskałam drugie miejsce.

 

Cała rozmowa w papierowym wydaniu CC już jutro. Zapraszamy do lektury 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska