W najbliższy piątek, 24 maja, rozpoczną się XV Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Główne wydarzenia zaplanowano na sobotę. Po mszy polowej, motocykliści w paradzie przejadą na błonia zamkowe, gdzie będą miały miejsce pokazy akrobacji, konkursy i koncerty.

W sobotę o godz. 13.00 odbędzie się msza święta pod Farską Górą. O godzinie 14.00 spod Farskiej Góry, przez miasto, na błonia zamkowe przejedzie parada motocykli. Na błoniach od godz. 15.00 zaplanowane są konkursy oraz pokazy motocyklowe. O godz. 17.00 przewidziane są koncerty w klimacie motocyklowym. Wystąpią: zespół Brown, Róże Europy oraz Turbo.
Motocykliści zaczną zjeżdżać do Ciechanowa na pole namiotowe na błoniach zamkowych już w piątek. Od godz. 18.00 mocne brzmienia zapewniać będą zespoły: GrandFathers, The Pillowers, Merge Konflikt, Distnct Way, Zła Wola oraz Gravity Eather.

Ciechanowskie Spotkania Motocyklowe organizuje klub motocyklowy Wolny Wydech Ciechanów, we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów. Wydarzenie patronatem objął prezydent Krzysztof Kosiński.

red.