Już w najbliższą sobotę 29 maja Starostwo Powiatowe w Ciechanowie organizuje III Powiatowy Dzień Rolnika. Uroczystość odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.
– Głównym celem tej inicjatywy jest zwiększenie świadomości społeczeństwa o potencjale rolnictwa Północnego Mazowsza, pokazanie jego walorów i integracja lokalnych środowisk rolniczych – wyjaśnia Starostwo Powiatowe.
Podobnie jak w latach ubiegłych podczas uroczystości zostaną wręczone wyróżnienia dla rolników powiatu ciechanowskiego. Przed siedzibą PCKiSz będą stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, na których znajdą się m.in. wyroby rękodzielnicze oraz produkty regionalne. Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty z rękodzieła, które będą prowadzone przez Koło Gospodyń Wiejskich PRO Qltura z Rydzewa.
Wyróżnienia otrzymają: Mariola i Marek Doleccy z gminy miejskiej Ciechanów, Karolina i Mariusz Bieńkowscy z gminy wiejskiej Ciechanów, Justyna i Adam Mieszkowscy z gminy wiejskiej Ciechanów, Aneta i Marek Bołtuć z gminy Glinojeck, Monika i Krzysztof Piaseccy z gminy Glinojeck, Anna i Marek Piekarscy z gminy Gołymin-Ośrodek, Magdalena i Rafał Skurzyńscy z gminy Gołymin-Ośrodek, Joanna i Marek Bobińscy z gminy Grudusk, Renata Jadwiga i Andrzej Bober z gminy Grudusk, Honorata i Krzysztof Smolińscy z gminy Ojrzeń, Elżbieta i Krzysztof Sikorscy z gminy Ojrzeń, Anna i Dariusz Boniakowscy z gminy Opinogóra Górna, Magdalena i Andrzej Szwejkowscy z gminy Opinogóra Górna, Dorota i Andrzej Kurzynko z gminy Regimin, Dorota i Marek Kiliańscy z gminy Regimin, Monika i Cezary Olewniczakowie z gminy Sońsk, Małgorzata i Marcin Mierzejewscy z gminy Sońsk.

 

Red.

fot. pixaby

Znajdź nas na FB

Reklama
www
Z4ioDDNw
1050x320 a
scena-reklama-v3_5-
rudnik
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
www
Z4ioDDNw
1050x320 a
scena-reklama-v3_5-
rudnik
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
teletronik
Reklama
1A_undersitlai_320x640
1A_undersitlai_320x640
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie