Koronawirus zamyka kolejne szkoły. W ubiegłym tygodniu zamknięte zostało I Liceum Ogólnokształcące im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie oraz Szkoła Podstawowa w Sońsku. Nauka w tych placówkach odbywa się w systemie zdalnym i potrwa do rozpoczęcia ferii zimowych.

W tym tygodniu do tych szkół dołączyły kolejne. Powód ten sam – duża liczba zakażeń koronawirusem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Dla wszystkich uczniów nauka zdalna została wprowadzona w Zespole Szkół nr 2 oraz Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie.
Trudna sytuacja panuje również w ciechanowskich podstawówkach. Od dziś zajęcia stacjonarne zostały zawieszone dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7. Od poniedziałku na nauczanie zdalne zostali skierowani uczniowie kilku klas Szkoły Podstawowej nr 6.Również zdalnie uczy się cześć uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 1.
Koranawirus pojawił się również w ciechanowskich przedszkolach oraz miejskim żłobku.

W miniony czwartek do ciechanowskiego Sanepidu wpłynął wniosek od Szkoły Podstawowej w Młocku o całkowite przejście na naukę zdalną.

Warto dodać, że sytuacja jest bardzo dynamiczna i może ona ulec zmianie każdego dnia. Nie wykluczone, że zanim rozpoczną się ferie zimowe zamknięte zostaną kolejne szkoły.

 

red. 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska