Milena Bonisławska: Jarzyński Auto- Serwis to znana marka na rynku. Od jak dawna istnieje?
Tomasz Goryszewski: Jarzyński Auto Serwis powstał w roku 2001 i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów marki ŠKODA, oraz serwisem karoserii wszystkich marek.

MB: Salony i serwisy często trafią do różnych rankingów. Ostatnio ciechanowski salon Skody znalazł się w gronie 63. salonów samochodowych w Polsce. O czym to świadczy?
TG: Było to dla nas bardzo duże zaskoczenie i wyróżnienie. Informacje jakie można było przeczytać w artykule były dla nas uhonorowaniem naszej ciężkiej codziennej pracy oraz utwierdziło nas to w tym, że wzorowo wykonujemy nasze obowiązki i klienci są zadowoleni z świadczonych przez nas usług.

MB: Ale nie jest to pierwsze wyróżnienie.
TG: Firma posiada profesjonalny serwis obsługi wyposażony w urządzenia spełniające wymogi XXI wieku. W 2009 i 2012 roku jako jeden z niewielu autoryzowanych dealerów Skoda Auto zostaliśmy uhonorowani najbardziej prestiżową nagrodą koncernu Skoda jakim jest tytuł Dealera Roku. Jesteśmy nie zwykle dumni z tego osiągnięcia, oczywiście nie spoczniemy na laurach i postaramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni.

MB: Te wszystkie nagrody i wyróżnienia to z pewnością zasługa całego zespołu.
TG: Naszym mocnym atutem są profesjonalnie przygotowani i doświadczeni pracownicy, którzy chętnie służą pomocą i radą co sprawia, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani i przekonani o trafności swojego wyboru.

 

Więcej w papierowym wydaniu CC 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider