Witamy, nazywamy się Monika i Karol Kołakowscy, jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem, rodzicami Juliana i Wiktorii.   Dzisiaj wyjątkowo chcielibyśmy wszystkich zaprosić na szczególne wydarzenie: „Marsz Dla Życia i Rodziny”,  który odbędzie się w Ciechanowie, 28 maja 2023r., już po raz dziewiąty.

Każde życie jest cudem, każde życie jest planowane, bo jak wiemy w życiu nie ma przypadków, ponadto każde życie jest kochane, umiłowane miłością odwieczną. Jak mówi Pismo Święte: „Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała,Ja nie zapomnę o tobie” Iz 49,15.
Karmelitanka bosa, s. Łucja dos Santos, jedno z trojga dzieci, które były świadkami objawień maryjnych w Fatimie, przed śmiercią powiedziała, że ostateczna walka między Chrystusem a szatanem będzie dotyczyć małżeństwa i rodziny. Aktualnie rodzina jest atakiem wielu sił w licznych strukturach społecznych, oświatowych, a szczególnie w mediach, próbujących na różne sposoby zniszczyć, zniekształcić, czy chociażby ośmieszyć tę pierwszą, naturalną, podstawową i niezastąpioną społeczność jaką jest rodzina.
To rodzicom (mamie i tacie) człowiek zawdzięcza sam fakt życia i zaistnienia na świecie. Święty Jan Paweł II podkreślał, jak ważne znaczenie ma rodzina w życiu społeczeństw, narodów i człowieka: „Życie rodzinne jest pierwszą i niezastąpioną szkołą wartości społecznych, takich jak poszanowanie osób, bezinteresowność, zaufanie, odpowiedzialność, solidarność, współpraca.”
Rodzice w miłości wychowujący dzieci żyją radością, nadzieją, mając określony cel i sens swojego życia. Razem pokonując problemy i trudności tworzą silną więź, zaufanie i zdrowe relacje. Ponadto z analiz działów HR wynika, że ojcowie czy matki są lepszymi, odpowiedzialnymi i bardziej kreatywnymi pracownikami.
Oficjalnie w 2022r., na świecie, w wyniku aborcji, zamordowano 44 mln niewinnych dzieci. Jest to niewyobrażalny holokaust, o którym głośno się nie mówi. Jakie są dane nieoficjalne? Strach myśleć. Kochani chrońmy i szanujmy każde życie! Nie pozwólmy aby nasze ręce zostały splamione krwią obojętności.  
Wiemy jak niesamowitą radością jest przyjście na świat każdego dziecka, wiemy również, że wielu z Was poznało tę radość. Podzielmy się nią z innymi i przyjdźmy razem na marsz!

Monika i Karol

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska