W czwartek, 1 czerwca na terenie koszar 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps. „Rój” odbędzie się „Dzień Dziecka z Mundurem”. Dla najmłodszych gości Terytorialsi wspólnie z Urzędem Miasta Ciechanów oraz służbami mundurowymi przygotują sporo niespodzianek!

Terytorialsi 5MBOT wspólnie z Urzędem Miasta Ciechanów oraz służbami mundurowymi zapraszają na „Dzień Dziecka z Mundurem”, który odbędzie się w czwartek, 1 czerwca w godzinach 10:00 – 13:00 na terenie koszar 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps. Rój.
Program wydarzenia obejmie szereg atrakcji i pokazów dających możliwość zaprezentowania walorów i specyfiki służby Terytorialsów, policjantów i strażaków. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się ze sprzętem oraz uzbrojeniem żołnierzy, wsiąść do wozów strażackich i policyjnych, a także wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych i grach terenowych. Ponadto najmłodsi sprawdzą swoją wiedzę w konkursie dotyczącym zasad ruchu drogowego i wiedzy o Wojsku Polskim. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci będzie saperskie szukanie cukierków, malowanie twarzy, a także pokaz klas mundurowych. Żołnierze 5MBOT nauczą małych gości udzielania pierwszej pomocy, strażacy zaproszą do wozu gaśniczego, a u boku policjantów wejdą w rolę małego „dochodzeniowca”. Z kolei Urząd Miasta Ciechanów zadba o to, aby najmłodsi podczas zabaw i konkursów mogli ugasić pragnienie wodą prosto z saturatora z ciechanowską kranówką. Na specjalnie przygotowanej foto-ściance będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze sprzętem wojskowym.


Do udziału w zabawie serdecznie zapraszone są szkoły, przedszkola oraz dzieci z opiekunami!

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska