Niebawem, bo już 19 listopada o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego odbędzie się spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską – autorką pełnych emocji, bestsellerowych powieści obyczajowych, poruszającą w swoich książkach wiele istotnych dla każdego człowieka życiowych kwestii.

Ta debiutująca w 2012 roku pisarka należy do Światowego Stowarzyszenia Poetów, ponadto jest autorką wielu książek i artykułów, internetowego bloga „Ilona Gołębiewska – inspiracje literackie i naukowe” oraz bajek, baśni, opowiadań dla dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz zajmuje się szkoleniami dorosłych i seniorów.

W Powiatowej Bibliotece Publicznej autorka opowie o swoim warsztacie pisarskim, m.in. tworzeniu fabuły i konstruowaniu bohaterów literackich, poruszy problematykę opisaną w jej powieściach, a także zdradzi kilka tajników procesu wydawniczego książki. Podczas spotkania przewidziany został również czas na dyskusję oraz autografy.

Wieczór autorski z Iloną Gołębiewską organizowany jest w ramach działającego od października br. przy PBP w Ciechanowie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK), którego spotkania odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca. DKK to klub dla wszystkich tych, którzy lubią rozmawiać o przeczytanych książkach i chcą dzielić się z innymi swoimi refleksjami na temat lektury w swobodnej, serdecznej, pachnącej dobrą kawą atmosferze. Do DKK zapisać się można w każdej chwili. Organizator już teraz zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dn. 26 listopada o godz. 17.00 w Czytelni Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego przy ul. Warszawskiej 34 w Ciechanowie (I piętro).

red.

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider