Niebawem, bo już 19 listopada o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego odbędzie się spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską – autorką pełnych emocji, bestsellerowych powieści obyczajowych, poruszającą w swoich książkach wiele istotnych dla każdego człowieka życiowych kwestii.

Ta debiutująca w 2012 roku pisarka należy do Światowego Stowarzyszenia Poetów, ponadto jest autorką wielu książek i artykułów, internetowego bloga „Ilona Gołębiewska – inspiracje literackie i naukowe” oraz bajek, baśni, opowiadań dla dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz zajmuje się szkoleniami dorosłych i seniorów.

W Powiatowej Bibliotece Publicznej autorka opowie o swoim warsztacie pisarskim, m.in. tworzeniu fabuły i konstruowaniu bohaterów literackich, poruszy problematykę opisaną w jej powieściach, a także zdradzi kilka tajników procesu wydawniczego książki. Podczas spotkania przewidziany został również czas na dyskusję oraz autografy.

Wieczór autorski z Iloną Gołębiewską organizowany jest w ramach działającego od października br. przy PBP w Ciechanowie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK), którego spotkania odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca. DKK to klub dla wszystkich tych, którzy lubią rozmawiać o przeczytanych książkach i chcą dzielić się z innymi swoimi refleksjami na temat lektury w swobodnej, serdecznej, pachnącej dobrą kawą atmosferze. Do DKK zapisać się można w każdej chwili. Organizator już teraz zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dn. 26 listopada o godz. 17.00 w Czytelni Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego przy ul. Warszawskiej 34 w Ciechanowie (I piętro).

red.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska