Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza w niedzielę, 9 czerwca o godz. 15.00 na Koncert nr 631 – „Koncert na cztery miechy” !


Będzie to spotkanie z czterema akordeonistami, czyli Gdańskim Kwartetem Akordeonowym. To zespół złożony z artystów młodego pokolenia związanych z trójmiejskim środowiskiem muzycznym. Członkowie zespołu są laureatami ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych, występują jako soliści i kameraliści w wielu projektach muzycznych. Głównym celem powstania zespołu było zamiłowanie do muzyki kameralnej oraz chęć prezentacji możliwości czterech akordeonów. Repertuar zespołu to synteza muzycznych zainteresowań czworga akordeonistów. Gdański Kwartet Akordeonowy miał przyjemność współpracować z takimi instytucjami jak Polska Filharmonia Bałtycka, Cappella Gedanensis, Gdyńskie Centrum Kultury, Oliwski Ratusz Kultury. Program koncertu składa się z dzieł muzyki klasycznej, romantycznej i rozrywkowej w aranżacji na akordeony.
Bilety dostępne: https://bilety.muzeumromantyzmu.pl/

oraz w muzealnym sklepiku.
Placówka  przypomina  że z inicjatywy Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowany jest program pn.: „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. W jego ramach osoby niepełnosprawne i towarzyszący im opiekunowie będą mogli skorzystać z oferty Muzeum kupując bilet za preferencyjną cenę, tj. 1 zł za bilet dla osoby z niepełnosprawnościami i 1 zł za bilet dla towarzyszącego jej jednego opiekuna. Szczegóły: https://muzeumromantyzmu.pl/wsparcie-osob-z…/

– Po Koncercie zapraszamy na Galerię Jednego Eksponatu do Dworu Krasińskich – tym razem zostanie zaprezentowany portret Zofii z Jabłonowskich Fredro – dodaje Muzeum Romantyzmu. 

Wstęp wolny.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska