27 grudnia „Kolędę dla Nieobecnych” w Ciechanowie wykonają gwiazdy młodej sceny muzycznej Polski. Z Alicją Szemplińską gościnnie wystąpi ponad 10 artystów. Wydarzenie będzie transmitowane online, a w jego trakcie będzie prowadzona zbiórka na cel charytatywny, na rzecz Laury chorującej na SMA.
Każdego roku w Ciechanowie odbywał się koncert noworoczny, w którym uczestniczyć mogli mieszkańcy. W ubiegłym roku w Hali Widowiskowej przy ul. Kraszewskiego Nowy Rok witano w operowych, operetkowych i musicalowych nastrojach przy dźwiękach widowiska muzycznego Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. J. Kiepury. Tegoroczne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa uniemożliwiają organizację tego tradycyjnego wydarzenia w takiej formule, jak w latach ubiegłych.
Mieszkańcy miasta, pomimo obowiązujących obostrzeń, będą mogli jednak wysłuchać koncertu, na którym wystąpią gwiazdy młodej sceny muzycznej. Wydarzeniu będzie towarzyszyła zbiórka na szczytny cel.
Artyści wystąpią 27 grudnia w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego 8. Gwiazdą będzie Alicja Szemplińska, z którą wspólnie zaśpiewają m.in. Marcin Sójka, Zuza Jabłońska, Maja Kapłon, Bartek Deryło i Filip Czyżykowski. Podczas koncertu wystąpi też Krystian Ochman, zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland. Artyści wykonają znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.
W związku z obowiązującymi obostrzeniami koncertu będzie można wysłuchać bezpiecznie z domu za pomocą transmisji online o godzinie 18.00.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/691857385023880/?notif_id=1607951791562743&notif_t=plan_admin_added&ref=notif
Także podczas tego wydarzenia kulturalnego będzie trwała zbiórka na rzecz Laury Pacuły, która choruje na SMA typ 2.
Wydarzenie organizuje MKL Management Michał Czekała przy wsparciu ze środków Funduszu Wsparcia Kultury, w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
Partnerami wydarzenia są: MOSiR Ciechanów, Szkółka Szmit i Hotel Bonifacio SPA & Sport Resort.
Patronem honorowym koncertu jest Prezydent Miasta Ciechanów.

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider