Rozpoczął się  nabór filmów fabularnych i dokumentalnych, wideoklipów i reportaży na jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW 2023 Do 10 czerwca 2023 roku czekamy na zgłoszenia polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych a także wideoklipów i reportaży radiowych na XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW, który odbędzie się w dniach 27-30 września 2023 roku w Gdyni.

– Ogłaszamy nabór produkcji poruszających tematy wolnościowe, dotyczących historii najnowszej i jej bohaterów. Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych, wideoklipów oraz reportaży radiowych do selekcji festiwalowej. Rok 2023 będzie dla nas wyjątkowy. Spotkamy się już po raz piętnasty na święcie kina opowiadającego o drogach do wolności i bohaterach, którym naszą wolność zawdzięczamy.Wybierz odpowiednią kategorię i zgłoś produkcję do konkursu! Spotkajmy się jesienią w Gdyni! – zachęcają do udziału organizatorzy. 

 

Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów festiwalu odbywa się ONLINE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na festiwalowej stronie, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer filmu, fotosy z filmu, zdjęcie autora) na adres mailowy konkurs@festiwalnnw.pl .

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 10 CZERWCA 2023 ROKU.

Szczegółowe informacje o konkursach oraz formularze online znajdą Państwo w zakładkach poszczególnych konkursów na STRONIE FESTIWALU

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie z REGULAMINEM, w którym zawarte są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

Zapytania można kierować na adres: konkurs@festiwalnnw.pl

 

Czym jest Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW?

Festiwal Filmowy NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy kierowane do twórców oraz środowisk interesujących się najnowszą historią. To miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć historię na ekranie, ale gdzie można o filmach i historii dyskutować, uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych i spotkaniach ze świadkami historii.

Co roku, w ciagu czterech festiwalowych dni, prezentowanych jest blisko sto produkcji filmowych – kina światowego, europejskiego i polskiego – ukazujących różne drogi do wolności, zarówno narodów jak i indywidualnej wolności każdego człowieka.

Festiwal NNW to także znaczące wydarzenie branżowe oferujące Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A, warsztaty scenariuszowe i filmowe.

Dopełnieniem programu Festiwalu w Gdyni są co roku bogate oferty koncertów, widowisk plenerowych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw, paneli dyskusyjnych, promocji książek, spotkań z bohaterami.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska