Działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gołotczyźnie chór “Sonata” świętował 10-lecie swojej działalności. Były życzenia, gratulacje, wspomnienia i okolicznościowy tort. 

     

– Otóż wszystko rozpoczęło się w Klubie Seniora przy GOK w Sońsku. Na jednym ze spotkań klubowych narodził się pomysł założenia grupy wokalnej seniorów. Po wielu dyskusjach i rozmowach na ten temat uwierzyliśmy w siebie, że damy radę dźwignąć to przedsięwzięcie. Oczywiście decyzja zapadła. Przy udziale byłej dyrektor GOK w Sońsku Pani Izabeli Ulatowskiej oraz Pana Jana Nowotki w 2013 r. zawiązaliśmy zespół wokalny pod nazwą Sonata. Taki był początek naszego chóru. Z biegiem czasu skład naszego zespołu się zmieniał. Obecnie jest nas 14 osób łącznie z kierownikiem. W swoim dotychczasowym dorobku mamy wiele podziękowań, wyróżnień, dyplomów oraz nagrody  – mówiła  Łucja Brodowska przypominając historię “Sonaty”.

Wierszem nie tylko o działalności ale i największych marzeniach chóru opowiedziała Krystyna Sobczyńska. W równie poetyckim tonie wypowiedział się Pan Ryszard Wierzbowski, co tylko utwierdziło obecnych na spotkaniu, że chór składa się z wyjątkowych i wrażliwych osób.

Była dyrektor GOK- u Izabela Ulatowska  przesłała list gratulacyjny, który został odczytany podczas uroczystości.  Natomiast obecna załoga GOK – u składając życzenia uhonorowała członków chóru różami. 

Natomiast Wójt Gminy Sońsk Jarosław Muchowski w  podziękowaniu za dotychczasową pracę na rzecz kultury podarował Sonacie okolicznościowy tort.

– Seniorzy dziłający w chórze już od dekady  uświetniają organizowane przez GOK wydarzenia, a co najważniejsze robią to z pasji i potrzeby serca – podkreśliła Dorota Nasierowska dyrektor GOK w Gołotczyźnie. 

 

Nasza redakcja dołącza się do życzeń 

fot. GOK Gołotczyzna 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska