COEK Studio zaprasza na otwarcie wyjątkowej wystawy fotograficznej Katarzyny Długosz zatytułowanej “Zen w szuwarach”  W najbliższy czwartek,  29 lutego o godz.  18:00 w Klubokawiarnia W18.  Wstęp wolny


 Autorka o wystawie
“Zen w szuwarach” to część fotograficznej twórczości. Część życia, kontemplacji, rozważań. To wdzięczności jakie doświadczam będąc tu i teraz. Fotografia i bycie w terenie pozwala mi docenić cud życia, którym wszyscy zostajemy obdarowani. Skłania do pochylenia się nad źdźbłem trawy, do obserwacji światła padającego na liście drzew. Sprawia, że bardziej wyostrzam wszystkie swoje zmysły. Dzięki niej staję się uważna na to, co wokół mnie i we mnie. To wszystko pozwala mi odnaleźć spokój i czyni mnie szczęśliwym człowiekiem. Zapraszam do wspólnej zadumy nad otaczającym nas pięknem.

Katarzyna Długosz
Absolwentka Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej, specjalność Fotografia, PWSFTviT w Łodzi. Fotografia to hobby, któremu poświęca większość wolnego czasu. Szczególnie bliska jest jej fotografia tradycyjna, choć nie są jej obce techniki cyfrowe. Głównym obiektem jej zainteresowań jest przyroda. Jeśli wybiera się w plener, to na wschód słońca lub spotkanie ze zwierzętami. W pierwszym przypadku zawsze towarzyszy jej aparat analogowy. W drugim – cyfrowy z dłuższym obiektywem.

Jej prace zostały wyróżnione i nagrodzone w wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursach fotograficznych m.in.: IPA (International Photography Awards), Px3 (The Prix de Ła Photographie Paris), MonoVisions Photography Award, Neutral Density Photography Awards, Pollux Awards, Julia Margaret Cameron Award, Monochrome Awards, FAPA (Fine Art Photography Awards); National Geographic Polska. Na swoim koncie posiada również udział w wystawach i festiwalach m.in. w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, FotoArt Festival w Bielsku-Białej czy w ramach Międzynarodowego Przeglądu Sztuki w Pałacu Struga.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska