Stylowo, klasycznie, wygodnie, a do tego zgodnie z najnowszymi trendami mody męskiej – to wszystko znajdziesz w salonie Recman w ciechanowskim CH Mrówka. Już 20 kwietnia marka będzie świętować piętnastą rocznicę otwarcia sklepu, a z tej okazji każdy, kto odwiedzi salon w tym dniu, będzie miał szansę skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów!

Recman to renomowana marka specjalizująca się w produkcji ekskluzywnej odzieży męskiej i stylowych akcesoriów. Jej flagowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i detali, co gwarantuje nie tylko elegancję, ale także komfort noszenia. W ofercie firmy Recman znajdziesz męskie garnitury, marynarki, spodnie, koszule oraz stylowe dodatki, idealne do uzupełnienia każdej stylizacji na ważne wydarzenia – biznesowe czy rodzinne. To propozycja dedykowana mężczyznom ceniącym wygodę i ponadczasową elegancję.

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń – każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca marka przeznacza na spełnienie dziecięcych marzeń. Marka Recman stworzyła również kampanię pod hasłem Męska Sprawa na rzecz fundacji Rak’n’Roll, która ma na celu zachęcić mężczyzn do badań profilaktycznych.

Z okazji 15. urodzin salonu Recman marka przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. W dniu urodzin, tj. 20 kwietnia, obowiązywać będzie 20% rabat przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Już teraz warto zajrzeć na stronę www.recman.pl, aby zapoznać się z najnowszą kolekcją i znaleźć coś idealnego dla siebie. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, we współpracy z marką Recman ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman
  • II miejsce: spinki Recman
  • III miejsce: krawat Recman

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe: Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej?

 Odpowiedzi przyjmujemy do 17 kwietnia do godziny 17:00 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail redakcja@czasciechanowa.pl (w treści wiadomości koniecznie podaj swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny do odbioru nagrody). W temacie wiadomości prosimy wpisać KONKURS. Najbardziej kreatywne odpowiedzi z krótkim uzasadnieniem zostaną nagrodzone ekskluzywnymi upominkami od firmy Recman, które będą czekać na odbiór przez miesiąc od daty wyników w salonie Recman (CH Mrówka, ul. Niechodzka 5).

Zachęcamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku oraz śledzenia na Instagramie. Do zobaczenia w salonie Recman!

 

artykuł promocyjny 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska