Po raz ostatni w 2019 roku szczypiorniści Juranda Ciechanów wybiegną na parkiet hali MOSiR. W niedzielę będą podejmować Nielbę Wągrowiec.

Nielba od kilku sezonów nieskutecznie próbuje wrócić do PGNiG Superligi. W poprzednim sezonie dotarła do baraży, gdzie musiała uznać wyższość SPR-u Tarnów i Stali Mielec. Obecnie podopieczni byłego reprezentanta Polski Bartosza Świerada nadal wiodą prym w grupie A pierwszej ligi, choć grają w kratkę. Ostatnio pokonali mocnego w tym roku Mazura Sierpc, ale wcześniej przegrali z teoretycznie słabszym zespołem z Żukowa.

Czy to daje nadzieje na dobry wynik Juranda w niedzielnym starciu? Wszak ciechanowianie pokonali na inaugurację graczy z Żukowa 42:36. Parkiet jak zwykle zweryfikuje wszelkie założenia. Pewne jest jedno – szczypiorniści z Ciechanowa muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i zaprezentować handball zdecydowanie lepszy od tego w Elblągu.

Tylko raz w historii szczypiorniści Juranda pokonali Nielbę. Miało to miejsce w sezonie 2011/2012. Wtedy na inaugurację PGNiG Superligi wygrali 29:26.

SCKS Jurand Ciechanów – MKS Nielba Wągrowiec 01.12.2019 / g. 17.00 / Hala MOSiR, ul. 17 Stycznia 60 B

Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider