W dniach 8-10.03.2019 odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim kolejna edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 58 klubów. Zawody były turniejem rankingowym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, oraz w kategorii juniora młodszego eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wystartowali pod kierunkiem trenera Radosława Lisowskiego zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, zdobywając 4 medale. Na najwyższym stopniu podium stanął junior Maciej Stryjek w kat. wag. 73 kg , drugim złotym medalistą był w kategorii 57 kg juniorów młodszych Bartosz Pawłowski. Medale srebrne wywalczyli juniorzy młodsi Rafał Płoski w kategorii 65 kg i Filip Szajkowski w kategorii 57 kg . Pierwsze walki eliminację wygrali też Daniel Kędzierski oraz Adrian Roszkowski. Na początku kwietnia odbędzie się kolejna kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Olecku.