Troje zawodników Klubu CLKS Mazovia Ciechanów otrzymało powołanie do kadry narodowej juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów.

Pierwszą z nich jest Julia Machniewska. Zawodniczka choć jest bardzo młoda, pokazuje, że jest gotowa na największe wyzwania i ma przed sobą świetlaną przyszłość w sporcie. Jej osiągnięcia są nie tylko powodem do dumy dla mieszkańców jej rodzinnego powiatu węgrowskiego, ale również inspiracją dla młodych sportowców, którzy marzą o karierze na międzynarodowej arenie.
– To efekt jej konsekwentnej pracy i talentu, który nie pozostaje niezauważony. Gratulacje, Julia! Trzymamy kciuki i cieszymy się, że reprezentujesz nasz klub na najwyższym poziomie – podkreśla Klub CLKS Mazovia Ciechanów.
Razem z nią na zgrupowanie kadry narodowej juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów, które odbędzie się w COS Spała pojadą także: Marek Gugała i Marcin Ziółkowski.

– To ogromny sukces dla CLKS Mazovia – aż trzech naszych zawodników znalazło się w kadrze narodowej. Gratulacje chłopaki! Trzymamy za Was kciuki i nie możemy się doczekać, aby obserwować Wasze starty – zaznacza ciechanowski Klub.
Gratulacje.
fot. CLKS Mazovia












