Mandatem w kwocie 2,5 tys. zł policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku ukarali 42-latka za jazdę hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Apelujemy o trzeźwość, rozwagę i stosowanie się do przepisów obowiązujących na drodze! Alkohol negatywnie wpływa na funkcje psychomotoryczne i poza konsekwencjami prawnymi niesie za sobą ogromne niebezpieczeństwo zarówno dla kierującego, jak i innych uczestników ruchu drogowego.


W miniony wtorek (2.09) uwagę policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku zwrócił jadący na hulajnodze elektrycznej mężczyzna. Styl jego jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali go do kontroli na ul. Słonecznej w Glinojecku. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swą nierozsądną przejażdżkę ukarany został mandatem karnym w wysokości 2500 zł.

 

źródło:KPP Ciechanów

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów