Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca Audi. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ciechanowie na ul. 17 Stycznia. Samochodem osobowym Audi, który chwilę wcześniej został skradziony, podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.
– Policjanci ustalają dokładne okoliczności, kradzieży pojazdu Audi a następnie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca. Do kradzieży doszło na ul. Ukośnej w Ciechanowie. Z terenu prywatnej posesji został skradziony samochód, który był niezamknięty a w środku były pozostawione kluczyki oraz dokumenty od pojazdu. Tuż po północy na ul. 17 Stycznia doszło do wypadku drogowego z udziałem właśnie tego pojazdu. Według wstępnych ustaleń, 19-letni kierujący Audi na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup a następnie drzewo. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy, pasażerem był 18-latek. Mężczyźni jechali od strony centrum w kierunku osiedla bloki. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala – poinformowała kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.
Z uwagi na obrażenia ciała kierowca został w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej, natomiast jego pasażer został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwają czynności w tej sprawie.
Red.

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider