Do groźnego wypadku z udziałem motocykla oraz quada doszło wczoraj, 23 maja w miejscowości Łopacin  gmina Sońsk.

 – Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali wypadek motocykla Suzuki GSXR 600 z quadem. Na skutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie ratownicy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu motocykliście. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia ZRM poszkodowany został przekazany, a następnie zabrany na SOR do Ciechanowa – relacjonuje oficer prasowy KP PSP w Ciechanowie.

A tak przebieg niedzielnego wypadku opisuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie:  – Około godz. 15:50 w miejscowości Łopacin  doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący quadem 37-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą główną kierowcy motocykla marki Suzuki. W wyniku zderzenia 25 – letni kierowca motocykla został zabrany do szpitala z podejrzeniem złamania ręki.  

Na miejscu policja prowadziła czynności dochodzeniowo – śledcze. W działaniach trwających 1h26min udział brały trzy zastępy straży pożarnej.

 

red.

fot. KP PSP Ciechanów 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
baner1
baner-www-01
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
koptrans 2020
Reklama
cicholska
Reklama
bzdz
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
kredyt-mieszkaniowy-01
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
fireland
Reklama
zbudujemy dom ciechanow
Reklama
Sushi Ciechanów
sushi-ciechanow