We wtorek, 21 lipca  policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym. Stracili swoje prawo jazdy.
– Do pierwszego zatrzymania pirata drogowego doszło w miejscowości Pawłowo. 37-letni mieszkaniec Mławy pędził z prędkością 104 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna swoim Volkswagenem przekroczył prędkość o 54 km/h – informuje oficer prasowy KPP w Ciechanowie podkom. Ewa Brzezińska. 
Jednak to nie jedyny pirat drogowy, który będzie musiał zapomnieć o prowadzeniu auta na jakiś czas. tego smaego dnia funkcjonariusze zatrzymali koljenego  kierowcę, tym razme  w miejscowości Pomorze.
– Kierujący 32 – letni mieszkaniec powiatu puławskiego jechał mercedesem 110 km/h gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h –  dodaje podkom. Brzezińska.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcom prawo jazdy oraz wystawili mandaty.
Policja zwraca  się z apelem do wszystkich kierowców aby jeździli zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Jedna nieuwaga może spowodować tragiczne skutki.

red. 

fot. pixaby

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider