Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą wczoraj zatrzymali 38-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jak się później okazało miał powód… W bagażniku policjanci znaleźli worek jutowy z zawartością 20 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze na jednej z ulic miasta zauważyli pojazd, który na ich widok gwałtownie zawrócił i zaczął się oddalać. Policjanci postanowili dokonać kontroli tego samochodu, dali kierowcy sygnały do zatrzymania się, jednak siedzący za kierownicą mężczyzna przyspieszył i próbował uciec mundurowym. Pościg za fordem trwał kilka minut. Ostatecznie auto zostało zatrzymane.

W trakcie czynności w bagażniku pojazdu policjanci znaleźli worek jutowy z zawartością 20 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany, a znaleziony tytoń zabezpieczony. Szacunkowa wartość rynkowa zabezpieczonego towaru wynosi niemal 14 tys. złotych. Mieszkaniec Ciechanowa usłyszał zarzut przewożenia wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.

 źródło: KPP Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider